Izydory 2019 - firma przyjazna dla rolnika

13 czerwiec 2019

Jest nam ogromnie miło poinformować, że Trouw Nutrition Polska, głosami naszych Klientów i Sympatyków, znalazła się w II etapie prestiżowego konkursu Izydory. Walczymy w kategorii „Zwierzęta”.

Izydory to plebiscyt organizowany co roku przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze - wydawcę Top Agrar i Tygodnika Poradnika Rolniczego. "W związku z dynamicznym rozwojem rolnictwa zmieniają się również wymagania, jakie nowoczesny rynek stawia przed rolnikami. Nie bez powodu wiele osób uważa, że obecnie gospodarstwa rolne prowadzą jedynie bardzo przedsiębiorczy ludzie, o ogromnym zmyśle praktycznym i kompetencjach, które wcześniej nie były jednoznacznie kojarzone z kulturą rolną.", pisze Organizator.

"Powodzenie rolnika - podobnie jak i innych przedsiębiorców - w dużym stopniu zależy także od otoczenia w jakim działa. Choć nie brakuje instytucji, które widzą w rolniku jedynie doraźny zysk z radością obserwujemy pojawianie się kolejnych przedsiębiorstw postrzegających gospodarzy jako partnerów oraz najważniejszych klientów w swoim modelu biznesowym."

Serdecznie zachęcamy do głosowania!  

Głosowanie trwa do 30 września.