Nowość od Sprayfo - Sprayfo OsmoFit!

25 październik 2020

Sprayfo OsmoFit nawadnia cielęta, łagodzi skutki zaburzeń pokarmowych.  

Sprayfo OsmoFit to rozpuszczalny w wodzie, dietetyczny produkt, który nawadnia cielęta, dostarczając niezbędnych soli i cukrów w odpowiednich ilościach i proporcji. 

Dlaczego kompozycja Sprayfo OsmoFit jest unikalna?

• W składzie Sprayfo OsmoFit dominują sole sodowe w połączeniu z mniejszą ilością soli potasowych. Zadaniem tych związków jest wyrównanie strat minerałów elektrolitowych, a dzięki temu umożliwienie zwierzęciu wchłaniania wody.

• Zawiera wysokostrawne składniki, które dostarczają energię, nie wpływając na dodatkowe starty wody. Wiele konkurencyjnych rozwiazań, cechujących sie wyższą niż krew wartością osmolalności (roztwory hipertoniczne) przyczynia się do odwodnienia. Inaczej jest w przypadku opatentowanej formuły Sprayfo OsmoFit, która charakteryzuje się mniejszą osmolalnoscią (roztwór hipotoniczny), przez co nie wpływa negatywnie na proces nawadniania.

• Zawiera składniki buforujace.

Sprayfo OsmoFit należy stosować w przypadku ryzyka wystąpienia zaburzeń trawiennych u cieląt, w czasie ich występowania lub w okresie powrotu do zdrowia. Sprayfo OsmoFit powinien być zawsze podawany w stałym stężeniu, po rozpuszczeniu w wodzie.

Zapytaj doradcę Trouw Nutrition gdzie kupić Sprayfo OsmoFit.